Prima paginăSport

Programul returului Ligii a treia, seria I

Dimensiune text

Programul meciurilor de fotbal – retur, Liga a treia, seria I

 

Etapa 16 (16 martie)

 

SCM Petrotub Roman – CSM Rm. Sărat

Rapid Suceava – ABC Stoicescu

CSM Focșani – Poli Galați

Aerostar Bacău – Cetatea Tg. Neamț

Ceahlăul II P. Neamț – Sporting Suceava

Oțelul II Galați – SC Bacău

CSM Pașcani – FCM Dorohoi

CS Panciu stă

 

 

Etapa 17 (23 martie)

 

Sporting     – Roman

Stoicescu    – Focșani

Poli Galați   – Aerostar

Panciu         – Ceahlăul II

Rm. Sărat   – Oțelul II

SC Bacău    – Pașcani

Dorohoi      – Rapid Sv

Cetatea stă

 

 

Etapa 18 (30 martie)

 

Roman       – Panciu

Rapid Sv    – Focșani

Aerostar     – Stoicescu

Ceahlăul II  – Cetatea

Oțelul II      – Sporting

Pașcani       – Rm. Sărat

Dorohoi      – SC Bacău

Poli Galați stă

 

 

Etapa 19 (3 aprilie)

 

Cetatea       – Roman

Focșani       – Aerostar

Poli Galați   – Ceahlăul II

Panciu         – Oțelul II

Sporting     – Pașcani

Rm. Sărat   – Dorohoi

SC Bacău    – Rapid Sv

Stoicescu stă

 

 

Etapa 20 (6 aprilie)

 

Roman       – Poli Galați

Rapid Sv    – Aerostar

Ceahlăul II  – Stoicescu

Oțelul II      – Cetatea

Pașcani       – Panciu

Dorohoi      – Sporting

SC Bacău    – Rm. Sărat

Focșani stă

 

 

Etapa 21 (13 aprilie)

 

Stoicescu     – Roman

Focșani       – Ceahlăul II

Poli Galați   – Oțelul II

Cetatea       – Pașcani

Panciu         – Dorohoi

Sporting     – SC Bacău

Rm. Sărat   – Rapid Sv

Aerostar stă

 

 

Etapa 22 (20 aprilie)

 

Roman       – Focșani

Ceahlăul II  – Aerostar

Oțelul II      – Stoicescu

Pașcani       – Poli Galați

Dorohoi      – Cetatea

SC Bacău    – Panciu

Rm. Sărat   – Sporting

Rapid Suceava stă

 

 

Etapa 23 (24 aprilie)

 

Aerostar     – Roman

Focșani       – Oțelul II

Stoicescu    – Pașcani

Poli Galați   – Dorohoi

Cetatea       – SC Bacău

Panciu         – Rm. Sărat

Sporting     – Rapid SV

Ceahlăul II stă

 

 

Etapa 24 (27 aprilie)

 

Ceahlăul II  – Rapid Sv

Oțelul II      – Aerostar

Pașcani       – Focșani

Dorohoi      – Stoicescu

SC Bacău    – Poli Galați

Rm. Sărat   – Cetatea

Sporting     – Panciu

SCM Petrotub Roman stă

 

 

Etapa 25 (4 mai)

 

Ceahlăul II- Roman

Aerostar     – Pașcani

Focșani       – Dorohoi

Stoicescu    – SC Bacău

Poli Galați   – Rm. Sărat

Cetatea       – Sporting

Rapid Sv    – Panciu

Oțelul II stă

 

 

Etapa 26 (11 mai)

 

Roman       – Rapid Sv

Oțelul II      – Ceahlăul II

Dorohoi      – Aerostar

SC Bacău    – CSM Focșani

Rm. Sărat   – Stoicescu

Sporting     – Poli Galați

Panciu         – Cetatea

CSM Pașcani stă

 

 

Etapa 27 (15 mai)

 

Roman       – Oțelul II

Ceahlăul II  – Pașcani

Aerostar     – SC Bacău

Focșani       – Rm. Sărat

Stoicescu    – Sporting

Poli Galați   – Panciu

Rapid Sv    – Cetatea

FCM Dorohoi stă

 

 

Etapa 28 (18 mai)

 

Pașcani       – Roman

Oțelul II      – Rapid Sv

Dorohoi      – Ceahlăul

Rm. Sărat   – Aerostar

Sporting     – Focșani

Panciu         – Stoicescu

Cetatea       – Poli Galați

SC Bacău stă

 

 

Etapa 29 (25 mai)

 

Roman       – Dorohoi

Oțelul II      – Pașcani

Ceahlăul II  – SC Bacău

Aerostar     – Sporting

Focșani       – Panciu

Stoicescu    – Cetatea

Rapid Sv    – Poli Galați

Rm. Sărat stă

 

 

Etapa 30 (1 iunie)

 

SC Bacău   – Roman

Pașcani       – Rapid Sv

Dorohoi      – Oțelul II

Rm. Sărat   – Ceahlăul II

Panciu         – Aerostar

Cetatea       – Focșani

Poli Galați   – Stoicescu

Sporting stă

COMENTARII

WORDPRESS: 0